top_tel (25) 625 16 68 top_mail biuro@przybysz-folie.pl

Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do współpracy.

Kontakt z producentem folii PE oraz opakowań foliowych | Przybysz

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe „Przybysz” jest firmą cieszącą się uznaniem wśród Klientów w branży produkcji folii i opakowań foliowych. Zajmujemy się recyklingiem folii stretch i rolniczych, dzięki czemu działamy zgodnie z duchem ochrony środowiska naturalnego. Z przetworzonych surowców wtórnych wykonujemy ekotorby.


W ofercie naszej firmy znajdą Państwo rolki kasowe, taśmy pakowe, folie termokurczliwe i stretch. Wykonujemy szeroką gamę opakowań z folii – od torebek jednorazowych (tzw. śniadaniowych) przeznaczonych do kontaktu z żywnością, poprzez torby reklamowe i torebki jednorazowe do pakowania zakupów aż po worki na śmieci. Realizujemy zamówienia na indywidualne opakowania wykonywane zgodnie z wytycznymi Klienta.


Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych produktów. Na życzenie Klienta wykonujemy również nadruki we współpracujących z nami drukarniach flexograficznych, co jest tanią i skuteczną formą reklamy. Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą – jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Kontakt

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe „PRZYBYSZ”

Stanisław Przybysz


Tuchowicz 95, 21-421 Tuchowicz


tel/fax. (25) 796 10 84

tel. (25) 625 16 68

tel. kom. 605 280 291


e-mail: biuro@przybysz-folie.pl


Biuro czynne w godzinach : 800 - 1600Napisz do nas

Jeżeli chcą Państwo uzyskać dodatkowe informacje prosimy o wypełnienie wszystkich pól formularza. Zapraszamy do współpracy.

CAPTCHA Image Reload Image


 


 

Zobacz nas na mapie