top_tel (25) 625 16 68 top_mail biuro@przybysz-folie.pl

Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do współpracy.

Producent folii PE i worków foliowych z nadrukiem | Oferta

Firma Przybysz jest producentem folii PE oraz opakowań foliowych do celów spożywczych, przemysłowych oraz usługowych. Dzięki szerokiemu zakresowi działalności firmy, znajdą u nas Państwo zarówno folie termokurczliwe i stretch, jak i torebki reklamowe, woreczki jednorazowe, worki na śmieci i przyjazne środowisku ekotorby czy rolki kasowe i taśmy pakowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą produktów – na zamówienie Klienta istnieje możliwość wykonania nadruku na każdym zakupionym u nas produkcie dzięki naszej drukarni flexograficznej. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

Oferta

slider_folia

Folia polietylenowa

Folia polietylenowa używana jest między innymi do pakowania produktów spożywczych i przemysłowych. Używana jest do pakowania produktów spożywczych jak i przemysłowych. Chroni przed kurzem, zapachem, jest aseptyczna, czyli bezpiecznie można w niej przechowywać surowce mięsne, owoce i warzywa.

więcej »
slider_folia

Opakowania

Produkujemy różnego rodzaju opakowania z folii LDPE, HDPE, MDPE służące jako opakowania jednorazowe oraz zbiorcze. W naszej ofercie znajdą Państwo wyroby o standardowych rozmiarach. Produkujemy także opakowania dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów.

więcej »
slider_folia

Nadruk flexograficzny

Oferujemy nadruki metodą flexograficzną do 6 kolorów na wszystkich rodzajach folii, które produkujemy, jak również na folii powierzonej. Współpracujemy z doświadczonymi studiami graficznymi oraz przygotowalniami nadruków.

więcej »
slider_folia

Folie stretch

Folia przeznaczona do ręcznego lub maszynowego owijania i zabezpieczania ładunków na paletach. Oferujemy folie standardowe transparentne, kolorowe kryjące, kolorowe transparentne, oraz inne (z dodatkiem UV czy antystatyczne).

więcej »
slider_folia

Rolki kasowe

Rolki kasowe wykorzystywane w urządzeniach fiskalnych do zapisu operacji sprzedaży. Objęte są 5-letnią gwarancją czytelności i trwałości wydruku, przy odpowiednich warunkach przechowywania. Produkujemy rolki termiczne pod indywidualne zamówienia Klienta.

więcej »
slider_folia

Taśma pakowa / z nadrukiem

Taśmy pakowe stosuje się do klejenia kartonów, tektury, paczek, pojemników i folii. Wykonane są z bardzo wytrzymałej taśmy polipropylenowej, cechującej się rozciągliwością pod kątem długości, wytrzymałością, odpornością na zrywanie i wysoką jakością klejenia do powierzchni.

więcej »

 

Kontakt z nami

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe „PRZYBYSZ” S. Przybysz


adres: Tuchowicz 95, 21-421 Tuchowicz


tel./fax. (25) 796 10 84

tel. (25) 625 16 68

tel kom. 605 280 291


e-mail: biuro@przybysz-folie.pl