Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do współpracy.

Folie polietylenowe, termokurczliwe LDPE i HDPE - producent

Folie polietylenowe i termokurczliwe oraz LDPE

Folie polietylenowe i termokurczliwe oraz LDPE i BIO

Folie z polietylenu znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Chronią przed kurzem, zapachem, są antyseptyczne – można w nich bezpiecznie przechowywać surowce mięsne, owoce i warzywa. Podobnie jak reklamówki HDPE, LDPE i BIO, są używane zarówno do pakowania produktów spożywczych, jak i przemysłowych. Ponadto, folie PE są odporne na działanie kwasów, zasad, soli oraz niską temperaturę, charakteryzują się niską przenikalnością dla pary wodnej, ale też dobrze przepuszczają pary substancji organicznych.

Jakie rodzaje folii są dostępne?

W przygotowanym asortymencie znajdują się:

  • folia HDPE - wyprodukowana na bazie polietylenu o dużej gęstości. Surowiec ten jest twardszy w porównaniu z LDPE, ma wyższą wytrzymałość mechaniczną, wyższą temperaturę topnienia (125 °C), wyższą barierowość w stosunku do gazów i wyższą odporność chemiczną. Co więcej, wykazuje większą kruchość w niższych temperaturach i jest mniej przezroczysty – przybiera kolor mlecznobiały,
  • folia MDPE - wyprodukowana na bazie polietylenu o średniej gęstości,
  • folia LDPE - wyprodukowana na bazie polietylenu o niskiej gęstości. Materiał ten jest przezroczysty, giętki i miękki, zachowuje elastyczność w niskiej temperaturze (nawet do -60 °C), bezwonny, całkowicie obojętny fizjologicznie, przepuszczalny dla gazów (tlenu i dwutlenku węgla) i substancji aromatycznych (zapachów), natomiast mało przepuszczalny dla pary wodnej. Jest on podatny na zgrzewanie, a przy tym mało odporny na wyższe temperatury,
  • folia BIO - jest przygotowywana z naturalnych surowców, czyli skrobi ziemniaczanej lub kukurydzy. Rozpuszcza się pod wpływem wody i ulega całkowitemu rozkładowi. Jest bezpieczna dla środowiska.

Folie z polietylenu mogą być bezbarwne lub barwione na dowolny kolor, zgodnie z potrzebami Klienta. Do ich produkcji używamy tworzyw pierwotnych w gatunku I (folia z atestem spożywczym) oraz z surowców wtórnych po recyklingu. Istnieje możliwość wykonania na folii perforacji, jonizacji oraz fleksodruku do 6 kolorów. Produkujemy również folie termokurczliwe oraz folie z dodatkami: poślizgowymi, antypoślizgowymi, antyblokowymi, antystatycznymi, biodegradowalnymi (d2w) oraz stabilizatorem UV.

Proponujemy folię z polietylenu w postaci:

  • rękawa,
  • pół rękawa,
  • taśmy,
  • rękawa z zakładkami.

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą bądź chcesz poznać jej szczegóły – zapraszamy do kontaktu i poznania oferty worków hdpe i ldpe. Chętnie udzielimy Ci niezbędnych informacji.

Gdzie sprawdzi się nasza folia termokurczliwa LDPE?

Folia kurczliwa LDPE dostępna w naszym asortymencie pozwala na idealne dopasowanie do rozmiaru i kształtu pakowanych towarów. Jest to materiał niezwykle elastyczny. Chroni on doskonale produkty przed zabrudzeniem, wilgocią, a także przesuwaniem się na palecie w trakcie transportu. Zazwyczaj przyjmuje ona formę rolek, z których samodzielnie odcina się odpowiednią ilość materiału. Najczęściej folia termokurczliwa LDPE producenta Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe “PRZYBYSZ” Stanisław Przybysz jest stosowana w branży przemysłowej i spożywczej.

Zalety folii HDPE

W skład naszej oferty wchodzi również folia HDPE. Jest ona wykonana z polietylenu o dużej gęstości. To materiał o niskiej przenikalności pary wodnej, odporny na niską temperaturę. Może być on wykorzystywany wszędzie tam, gdzie pojawiają się roztwory kwasów, soli i zasad. Opakowania z folii HDPE znajdują swoje zastosowanie przede wszystkim w przemyśle i branży spożywczej.

Folia polietylenowa LDPE, HDPE i BIO z nadrukiem

Jako producent folii polietylenowej LDPE, HDPE i BIO dbamy o to, by nasi klienci mogli wybierać spośród wielu dostępnych wyrobów. To przede wszystkim opakowania dla przemysłu, pozwalające na szybkie i bezpieczne pakowanie produkowanych dóbr. Obecnie istnieją techniki, które pozwalają na nadrukowanie na takich materiałach dowolnych motywów, w nawet kilku kolorach. Stosujemy nadruk fleksograficzny w przypadku opakowań wykonanych z LDPE, HDPE i BIO. Dopasowujemy ich ostateczny wygląd do potrzeb danego klienta, dzięki czemu nasze produkty mogą nie tylko zabezpieczać Twój towar, lecz także pełnić funkcję reklamową, tak ważną w obecnych czasach.

Kontakt z nami

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe „PRZYBYSZ” Stanisław Przybysz

Tuchowicz 95, 21-421 Tuchowicz

biuroprzybysz-folie.pl