Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do współpracy.

Nadruk flexograficzny – elastyczny i estetyczny nadruk

Drukarnia flexograficzna

Fleksografia, fleksodruk (z gr. flekso, giętki) to technika druku wypukłego elastycznymi formami drukowymi i ciekłymi farbami szybkoschnącymi. Nadruk flexograficzny cechuje występowanie elastycznej, wypukłej formy drukowej wykonanej zazwyczaj z polimeru, rzadziej z gumy.

Nadruki flexograficzne są umieszczane między innymi na foliowych torbach czy reklamówkach HDPE i LDPE, które stanowią dobry nośnik reklamowy. Jest to sprawdzony sposób na wypromowanie marki bądź jakiejkolwiek innej działalności gospodarczej.

Co znajduje się w ofercie?

Oferujemy nadruki flexograficzne do 6 kolorów na wszystkich rodzajach folii – niezależnie, czy jest to folia zakupiona w naszej firmie, czy też powierzona przez Klienta. Współpracujemy z doświadczonymi studiami graficznymi i przygotowalniami nadruków.

Na życzenie Klienta tworzymy nadruki fleksograficzne na foliach ze stretchu, torbach reklamowych, ekotorbach i torebkach jednorazowych typu T-shirt. Istnieje również możliwość wykonania taśm pakowych i rolek kasowych z nadrukiem.

Zatrudniamy specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w nadrukowywaniu napisów i wzorów. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, starając się w pełni zaspokoić jego potrzeby i oczekiwania.

Zapraszamy do skorzystania z oferty. Gwarantujemy pełne zadowolenie z oferowanych rozwiązań.

Kontakt z nami

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe „PRZYBYSZ” Stanisław Przybysz

Tuchowicz 95, 21-421 Tuchowicz

(25) 625 16 68
(25) 796 10 84
605 280 291

biuroprzybysz-folie.pl