Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do współpracy.

Producent toreb reklamowych hdpe i ldpe z Twoim nadrukiem

Torby reklamowe z nadrukiem zdjęciowym

Istnieje wiele skutecznych sposobów na wypromowanie własnej działalności biznesowej. Jeżeli chcesz dotrzeć do jak największej liczby odbiorców i zostać zapamiętanym, warto skorzystać ze sprawdzonej metody reklamy, jaką są torby reklamowe z własnym nadrukiem.

Jesteśmy producentem opakowań foliowych oraz najwyższej jakości toreb HDPE i LDPE posiadającym wieloletnie doświadczenie w branży. Oferujemy naszym Klientom usługę stworzenia toreb reklamowych wielokrotnego użytku w wielu wariantach kolorystycznych i z nadrukowanym logo ich firmy lub innymi wzorami.

Torby reklamowe typu market, ucho i DKT

U nas zamówisz przyciągające wzrok, solidnie wykonane torby reklamowe typu market, ucho i DKT.

W torbach typu market rolę uchwytu pełni otwór wycięty w jej górnej części. Torby te posiadają rozkładane dno i są zgrzewane po bokach.

Torby typu ucho posiadają uchwyty wykonane z dogrzanych pasków folii (tzw. soft loop). Są wyjątkowo pojemne, więc można zabrać je ze sobą nawet na większe zakupy.

Torby DKT posiadają wycięty w nich uchwyt, wzmocniony dodatkowym kawałkiem folii.

Nasze torby to połączenie wygody, funkcjonalności i estetyki. Doskonale sprawdzą się przy pakowaniu produktów we wszelkiego rodzaju sklepach. Można przenosić w nich zarówno żywność, jak i inne towary. Charakteryzują się większą wytrzymałością i mniejszą przezroczystością, niż reklamówki jednorazowe. Są atrakcyjnym gadżetem przeznaczonym do codziennego użytku i idealnym nośnikiem reklamowym.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Kontakt z nami

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe „PRZYBYSZ” Stanisław Przybysz

Tuchowicz 95, 21-421 Tuchowicz

(25) 625 16 68
(25) 796 10 84
605 280 291

biuroprzybysz-folie.pl