Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do współpracy.

Producent toreb reklamowych LDPE, HDPE i BIO

Torby reklamowe z nadrukiem zdjęciowym

Torby reklamowe z nadrukiem zdjęciowym

Istnieje wiele skutecznych sposobów na wypromowanie własnej działalności biznesowej. Jeżeli chcesz dotrzeć do jak największej liczby odbiorców i zostać zapamiętanym, warto skorzystać ze sprawdzonej metody reklamy, jaką są torby reklamowe z własnym nadrukiem.

Jesteśmy producentem opakowań foliowych oraz najwyższej jakości toreb HDPE, LDPE i BIO posiadającym wieloletnie doświadczenie w branży. Oferujemy naszym Klientom usługę stworzenia toreb reklamowych wielokrotnego użytku w wielu wariantach kolorystycznych i z nadrukowanym logo ich firmy lub innymi wzorami.

Torby reklamowe typu market, ucho i DKT

U nas zamówisz przyciągające wzrok, solidnie wykonane torby reklamowe typu market, ucho i DKT.

W torbach typu market rolę uchwytu pełni otwór wycięty w jej górnej części. Torby te mają rozkładane dno i są zgrzewane po bokach.

Torby typu ucho mają uchwyty wykonane z dogrzanych pasków folii (tzw. soft loop). Są wyjątkowo pojemne, więc można zabrać je ze sobą nawet na większe zakupy.

Torby DKT mają wycięty w nich uchwyt, wzmocniony dodatkowym kawałkiem folii.

Nasze torby to połączenie wygody, funkcjonalności i estetyki. Doskonale sprawdzą się przy pakowaniu produktów we wszelkiego rodzaju sklepach. Można przenosić w nich zarówno żywność, jak i inne towary. Charakteryzują się większą wytrzymałością i mniejszą przezroczystością niż reklamówki jednorazowe. Są atrakcyjnym gadżetem przeznaczonym do codziennego użytku i idealnym nośnikiem reklamowym.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Z chęcią zaprojektujemy takie opakowania foliowe, jakie pozwolą na zachowanie zarówno funkcji użytkowych, jak i reklamowych.

Jakie funkcje pełnią nasze reklamówki i torby z nadrukiem?

Jesteśmy producentem reklamówek i toreb LDPE, HDPE i BIO. Z tego powodu tworzymy opakowania z tworzyw sztucznych o różnych zastosowaniach. Niektóre z nich to woreczki do pakowania warzyw i owoców, a inne – torby jednorazowe, na których można umieścić kolorowe nadruki. W tym drugim przypadku zwykle korzysta się z grubszych materiałów, zapewniających odpowiednią wytrzymałość na ciężar pakowanych przedmiotów. Dysponujemy drukarnia, która pozwala nam na nadrukowanie na reklamówki dowolnych motywów, w tym także niewielkich napisów.

Reklamówki z nadrukami są bardzo ważnym elementem marketingu każdej firmy. Pozwalają one bowiem na rozpromowanie logo marki w przestrzeni publicznej. Trafia ono do większej liczby osób, co może przełożyć się na zainteresowanie ofertą Twojej firmy. Oprócz tego zostaje ono zapamiętane, a reklamówki stworzone na indywidualne zamówienie sprawiają, że dane przedsiębiorstwo jest odbierane jako bardziej profesjonalne.

Realizujemy nadruki zgodne z projektem przedstawionym nam przez danego klienta. Wybieramy kolorystykę dopasowaną do identyfikacji wizualnej danej marki oraz zastosowania konkretnego opakowania foliowego. Wykonujemy nadruki fleksograficzne, które są trwałe i estetyczne. W ten sposób możemy w krótkim czasie zrealizować wiele takich samych toreb i reklamówek foliowych, zgodnych z przedstawionym nam projektem.

Kontakt z nami

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe „PRZYBYSZ” Stanisław Przybysz

Tuchowicz 95, 21-421 Tuchowicz

(25) 625 16 68
(25) 796 10 84
605 280 291

biuroprzybysz-folie.pl