Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do współpracy.

PRODUCENT WORECZKÓW HDPE, LDPE I BIO

Jako producent folii i opakowań foliowych z wieloletnim doświadczeniem w branży, firma Przybysz wykonuje wytrzymałe worki na śmieci dostępne w różnych rozmiarach. Pojemność produkowanych przez nas worków foliowych na śmieci sięga od 30 L do 240 L. Wykonujemy worki na śmieci w wybranych przez Klienta kolorach – standardowym czarnym lub w kolorach odpowiadającym kategoriom segregacji – żółtym, zielonym, niebieskim, czerwonym i białym. Wykonujemy zarówno worki z cienkiej folii PE i BIO, jak również z grubszej. Poniżej znajdują się dostępne w naszej ofercie rozmiary i pojemności worków.

Charakterystyka worków HDPE

Worki śmieciowe z HDPE cechują się dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Nie rozciągaj się one zbyt łatwo i są cieńsze niż folia LDPE. HDPE to materia szeleszczący, stosowany m.in. w przypadku woreczków foliowych pojawiających się w supermarketach. Materiał tego typu doskonale znosi wysokie i niskie temperatury. Istnieje opcja zafarbowania tworzyw sztucznych na dowolne kolory, zgodnie z identyfikacją wizualną danej firmy, a także zastosowaniem konkretnego opakowania z folii HDPE.

Charakterystyka worków LDPE

LDPE to polietylen o niskiej gęstości, o nieregularnej strukturze. Jest on mniej odporny na uszkodzenia mechaniczne niż HDPE, ale pozwala na znacznie łatwiejsze rozciąganie. Jesteśmy producentem worków śmieciowych LDPE z nadrukiem, co pozwala na ich odpowiednie oznaczenie, zwłaszcza podczas segregacji śmieci. Obecnie istnieje opcja zabarwienia tworzywa sztucznego na jeden z kilku kolorów, co ułatwia identyfikację worków.

Folię LDPE można znacznie łatwiej formować. Oprócz tego nie szeleści – to jedna z najważniejszych cech, po których można zidentyfikować ten rodzaj folii.

Worki śmieciowe na zamówienie

Produkujemy worki śmieciowe z folii LDPE, HDPE i BIO zgodnie z potrzebami danego klienta. Często nanosimy na nie nadruki – zwłaszcza napisy. Informują one o przeznaczeniu konkretnego opakowania czy najważniejszych danych o firmie, która je dostarcza. W tym celu najczęściej stosujemy druk fleksograficzny. Pozwala on na tworzenie nadruków w nawet 6 kolorach jednocześnie, dlatego na workach śmieciowych może znaleźć się m.in. logo marki, a także wyraźne, nierozmyte napisy w kolorze wskazanym przez klienta. Obecnie w ten sposób da się wyprodukować także stretch z nadrukiem. Z tego powodu nasze wyroby są powszechnie wykorzystywane m.in. w przemyśle, transporcie i wszędzie tam, gdzie konieczne jest pakowanie oraz oznaczanie towarów.

Kontakt z nami

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe „PRZYBYSZ” Stanisław Przybysz

Tuchowicz 95, 21-421 Tuchowicz

biuroprzybysz-folie.pl