Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do współpracy.

Producent folii stretch z nadrukiem – skuteczne zabezpieczenie

Jako producent folii stretch z nadrukiem oferujemy rozwiązanie przeznaczone do ręcznego lub maszynowego owijania i zabezpieczania ładunków na paletach. Proponujemy wielowarstwowe folie rozciągliwe typu LLDPE produkowane metodą „cast", które charakteryzują się wysoką wytrzymałością na przebicie i rozerwanie.

W asortymencie znajdują się folie standardowe transparentne, kolorowe kryjące, kolorowe transparentne, opakowania foliowe, worki HDPE, LDPE i BIO oraz inne (z dodatkiem UV czy antystatyczne).

Jakie rozwiązania proponujemy?

Wśród oferowanych folii stretch z nadrukiem znajdują się:

  • stretch ręczny, do paletyzacji metodą ręczną,
  • stretch maszynowy, do paletyzacji za pomocą owijarek mechanicznych,
  • stretch jumbo, do przewijania na ręczny.

Proponowane rozwiązania idealnie sprawdzą się jako:

  • zabezpieczenie ładunku na paletach,
  • ochrona przed warunkami atmosferycznymi,
  • ochrona przed zabrudzeniem,
  • ochrona przed promieniowaniem słonecznym,
  • tania reklama (stretch z nadrukiem).

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej – skontaktuj się z nami. Chętnie przygotujemy ofertę i przedstawimy Ci jej szczegóły.

Jakie zalety ma stretch z nadrukiem?

W obecnych czasach reklama ma ogromne znaczenie. W dużej mierze wpływa ona na wyniki danej firmy, a także jej rozpoznawalność wśród potencjalnych klientów. Z tego powodu wielu przedsiębiorców decyduje się na połączenie kilku funkcji w jednym produkcie i postawienie na stretch z nadrukiem. Obecnie na powierzchni nawet tak cienkiej folii możliwe jest nadrukowanie dowolnych motywów, w tym także napisów. W tym celu stosuje się nadruk fleksograficzny. Taka metoda druku pozwala na uzyskanie kolorowych, wyraźnych wzorów na powierzchni folii stretch. Wykonujemy je w 4 barwach, dzięki czemu możemy odwzorować także logo danego przedsiębiorstwa.

Jako producent folii stretch z nadrukiem zdajemy sobie sprawę, jak bardzo ważną funkcję pełni taki wyrób. Zazwyczaj opakowania tego typu są stosowane do zabezpieczania ładunków na paletach. W takiej formie trafiają do kolejnych klientów. Odpowiednio oznaczony towar można znacznie łatwiej zidentyfikować. Ułatwia to jego magazynowanie czy zarządzanie w zakładzie przemysłowym. Oprócz tego oznaczone palety przechodzą przez dziesiątki rąk, a logo czy inne oznaczenia nadrukowane na folii pozostają w pamięci zarówno pracowników, jak i przedsiębiorców. Czasami stretch z nadrukiem może pełnić również funkcję informacyjną, zwłaszcza gdy chodzi o towar nietypowy, który trzeba szczególnie oznaczyć.

Kontakt z nami

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe „PRZYBYSZ” Stanisław Przybysz

Tuchowicz 95, 21-421 Tuchowicz

biuroprzybysz-folie.pl