Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do współpracy.

Taśma PP – idealna do pakowania

Folie polietylenowe i termokurczliwe oraz LDPE

Folie polietylenowe i termokurczliwe LDPE

Taśma PP, tzw. taśma pakowa, jest wykonana wytrzymałego materiału. Jej ważnymi cechami są rozciągliwość pod kątem długości, wytrzymałość, odporność na zrywanie i wysoka jakość klejenia do powierzchni. Stosuje się ją do klejenia kartonów, tektury, paczek, pojemników i folii PE. Ponadto sprawdzi się jako zabezpieczenie w transporcie różnych przesyłek i towarów.

W asortymencie znajdują się taśmy PP w kolorach:

  • brązowym,
  • transparentnym,
  • białym.

Pod względem rodzaju zastosowanego kleju mamy w sprzedaży taśmy:

  • akrylowe,
  • z kauczukiem syntetycznym,
  • z kauczukiem naturalnym.

Taśma pakowa z nadrukiem jest rewelacyjną formą reklamy, która spełnia dodatkowo funkcję skutecznego zabezpieczenia przed niepożądaną ingerencją w zawartość przesyłki. Stosując przedstawione rozwiązanie pozytywnie, wpływasz na wizerunek swojej firmy na rynku!

Nadruk na taśmie każdorazowo jest przygotowywany według indywidualnych potrzeb Klientów. Dzięki ich wykonaniu przy użyciu nowoczesnej techniki, która minimalizuje ryzyko starcia nadruku, bez względu na rodzaj zastosowanego kleju. Wybieramy taką metodę pracy, która sprawdzi się najlepiej w planowanym zastosowaniu taśmy. W niektórych przypadkach konieczne jest np. wykonanie nadruku od dołu, a następnie pokrycie go klejem, co całkowicie wyklucza ryzyko jego starcia w trakcie użytkowania.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami i poznaj naszą ofertę.

Taśmy pakowe z nadrukiem

Obecnie wiele przedsiębiorstw inwestuje we własne taśmy pakowe z nadrukiem, które pozwalają nie tylko na zabezpieczenie produktów w trakcie transportu czy przechowywania, lecz także umożliwiają zwiększenie rozpoznawalności marki w przestrzeni publicznej. Takie wyroby sprawdzają się przede wszystkim wszędzie tam, gdzie wysyłane towary trafiają bezpośrednio do klienta docelowego. Taśmy pakowe z nadrukiem są więc często wykorzystywane przez sklepy internetowe, dbające o swój wizerunek. Karton zapakowany w odpowiedni sposób sprawia, że klient od razu wie, skąd pochodzi dana paczka. Taka przesyłka jest też znacznie bardziej spersonalizowana niż ta docierająca do odbiorcy w standardowym opakowaniu firmy kurierskiej.

Taśmy pakowe znajdują swoje zastosowanie także wszędzie tam, gdzie półprodukty są transportowane pomiędzy kolejnymi fabrykami. Pozwala to na łatwe zidentyfikowanie ładunku, a nazwa i logo producenta zapadają w pamięci pracowników innych zakładów. Aby nanieść różnego rodzaju motywy na nasze taśmy, wykorzystujemy druk fleksograficzny. Pozwala on na przygotowanie zarówno napisów, jak i kolorowych wzorów w 4 dostępnych barwach.

Zapraszamy do kontaktu przedsiębiorców zainteresowanych stworzeniem taśm pakowych z tworzyw sztucznych z nadrukiem, na indywidualne zamówienie.

Kontakt z nami

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe „PRZYBYSZ” Stanisław Przybysz

Tuchowicz 95, 21-421 Tuchowicz

biuroprzybysz-folie.pl