Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do współpracy.

Producent woreczków HDPE, LDPE i BIO

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe „Przybysz” to producent opakowań foliowych oraz wytrzymałych jednorazowych woreczków z folii polietylenowej LDPE, HDPE i BIO.

Oferowane przez nas woreczki są uniwersalne, ekonomiczne i niezwykle praktyczne. Nadają się do przechowywania wszelkiego rodzaju drobnych artykułów. Sprawdzają się jednak przede wszystkim jako woreczki śniadaniowe. Nie wydzielają toksycznych związków, które mogłyby trafić do żywności, więc są one w pełni bezpieczne dla zdrowia. Szczelnie chronią produkty spożywcze przed wilgocią, bakteriami i innymi zanieczyszczeniami. Spełniają wszystkie obowiązujące standardy jakości – co potwierdzają uzyskane przez nie odpowiednie atesty.

Wymiary naszych woreczków

Nasze woreczki foliowe A'1000 są dostępne w wymienionych poniżej wymiarach:


 • 10/2x4/22
 • 10/2x4/27
 • 10/2x4/30
 • 14/2x4/26
 • 14/2x4/32
 • 14/2x4/35
 • 14/2x4/38
 • 18/2x4/35
 • 18/2x4/38
 • 18/2x4/45
 • 18/2x4/50

Dzięki kupionym u nas woreczkom spożywczym każdy z Twoich domowników będzie mógł wygodnie i szybko zapakować swoje drugie śniadanie do pracy lub szkoły. Stanowią niezbędne wyposażenie każdego gospodarstwa domowego. Przydadzą Ci się także, jeżeli prowadzisz piekarnię, cukiernię czy sklep spożywczy.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Gwarantujemy, że będziesz zadowolony z użytkowania produkowanych przez naszą firmę towarów.

Do czego służą worki i woreczki LDPE, HDPE i BIO?

Worki i woreczki wykonane z tworzyw LDPE, HDPE i BIO różnią się od siebie dokładnymi właściwościami. Wpływa to także na możliwość zastosowania ich w konkretnych branżach. Modele wykonane z HDPE są naturalnie cieńsze, nie rozciągają się zbyt dobrze, ale wykazują dużą odporność na uszkodzenia. LDPE to materiał bardzo elastyczny, ale mniej trwały, a do tego nieszeleszczący. Wybór odpowiedniego tworzywa sztucznego zależy przede wszystkim od tego, do czego dokładnie ma być wykorzystany dany worek.

Jako producent worków i woreczków LDPE, HDPE i BIO dbamy o to, by tworzone przez nas wyroby spełniały oczekiwania konkretnego klienta. To właśnie dlatego zaopatrujemy m.in. firmy transportowe, supermarkety i producentów innych towarów, które wymagają odpowiedniego zabezpieczenia przed wilgocią, zabrudzeniem czy innymi czynnikami zewnętrznymi. Ze wspomnianych tworzyw sztucznych wykonujemy m.in. reklamówki jednorazowe, woreczki strunowe, a także dodatkowo wzmocnione opakowania do zadań specjalnych. Na takich produktach z powodzeniem można umieścić również dowolny nadruk w jednym z 6 kolorów, z zastosowaniem naszych drukarek do druku fleksograficznego.

Kontakt z nami

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe „PRZYBYSZ” Stanisław Przybysz

Tuchowicz 95, 21-421 Tuchowicz

biuroprzybysz-folie.pl