Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do współpracy.

Nadruk flexograficzny

Drukarnia flexograficzna

Drukarnia flexograficzna

Fleksografia, fleksodruk (z gr. flekso, giętki) to technika druku wypukłego elastycznymi formami drukowymi i ciekłymi farbami szybkoschnącymi. Nadruk flexograficzny cechuje występowanie elastycznej, wypukłej formy drukowej wykonanej zazwyczaj z polimeru, rzadziej z gumy.

Nadruki flexograficzne są umieszczane między innymi na foliowych torbach czy reklamówkach HDPE, LDPE i BIO, które stanowią dobry nośnik reklamowy. Jest to sprawdzony sposób na wypromowanie marki bądź jakiejkolwiek innej działalności gospodarczej.

Co znajduje się w ofercie?

Oferujemy nadruki flexograficzne do 6 kolorów na wszystkich rodzajach folii – niezależnie, czy jest to folia zakupiona w naszej firmie, czy też powierzona przez Klienta. Współpracujemy z doświadczonymi studiami graficznymi i przygotowalniami nadruków.

Na życzenie Klienta tworzymy nadruki fleksograficzne na foliach ze stretchu, torbach reklamowych, ekotorbach i torebkach jednorazowych typu T-shirt. Istnieje również możliwość wykonania taśm pakowych i rolek kasowych z nadrukiem. Różnego rodzaju motywy i napisy można obecnie nadrukować na dowolne tworzywa sztuczne, także te o dużej gęstości. To właśnie dlatego w naszej ofercie znajdziesz też worki HDPE, LDPE i BIO wykonywane na indywidualne zamówienie.

Zatrudniamy specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w nadrukowywaniu napisów i wzorów. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, starając się w pełni zaspokoić jego potrzeby i oczekiwania.

Zapraszamy do skorzystania z oferty worków HDPE, LDPE i BIO. Gwarantujemy pełne zadowolenie z oferowanych rozwiązań.

Wysokiej jakości nadruki fleksograficzne

Obecnie nadruki fleksograficzne mogą cechować się bardzo wysoką jakością wykonania. Technologia ta została tak rozwinięta, że pozwala na przygotowanie wyrazistych, kolorowych motywów. Często w ten sposób przygotowuje się m.in. logo marki, zwłaszcza w przypadku reklamówek stosowanych w sklepach. Na foliach nadruki przyjmują formę najważniejszych informacji o towarze, a także nazwy firmy. Produkujemy też worki śmieciowe LDPE i BIO z nadrukiem, stosowane m.in. przez przedsiębiorstwa zajmujące się wywozem i przetwórstwem odpadów. Obecnie tworzywa sztuczne można również z powodzeniem barwić, dostosowując je do potrzeb danego klienta.

Kontakt z nami

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe „PRZYBYSZ” Stanisław Przybysz

Tuchowicz 95, 21-421 Tuchowicz

biuroprzybysz-folie.pl