Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do współpracy.

Nadruki fleksograficzne

Drukarnia flexograficzna

Fleksografia, fleksodruk (z gr. flekso, giętki) – technika druku wypukłego elastycznymi formami drukowymi i ciekłymi farbami szybkoschnącymi. Charakterystyczną cechą fleksografii jest występowanie elastycznej, wypukłej formy drukowej wykonanej zazwyczaj z polimeru, rzadziej z gumy.

Nadruki fleksograficzne (flexograficzne) są umieszczane między innymi na foliowych torbach, które stanowią dobry nośnik reklamowy. Jest to sprawdzony sposób na wypromowanie własnej firmy, bądź jakiejkolwiek innej działalności gospodarczej.

Nasza oferta nadruków fleksograficznych

Oferujemy nadruki fleksograficzne do 6 kolorów na wszystkich rodzajach folii – niezależnie, czy jest to folia nasza, czy powierzona nam przez Klienta. Współpracujemy z doświadczonymi studiami graficznymi i przygotowalniami nadruków.

Na życzenie Klienta tworzymy nadruki fleksograficzne na foliach typu stretch, torbach reklamowych, ekotorbach i torebkach jednorazowych typu T-shirt. Istnieje również możliwość wykonania przez nas taśm pakowych i rolek kasowych z nadrukiem.

W naszej drukarni fleksograficznej pracują osoby z wieloletnim doświadczeniem w nadrukowywaniu napisów i wzorów. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, starając się w pełni zaspokoić jego potrzeby i oczekiwania.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Gwarantujemy, że będziesz zadowolony z efektów naszej pracy.

Kontakt z nami

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe „PRZYBYSZ” Stanisław Przybysz

Tuchowicz 95, 21-421 Tuchowicz

(25) 625 16 68
(25) 796 10 84
605 280 291

biuroprzybysz-folie.pl